O NAS

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

SMART M2 to zespół doradczy ds. środowiska pracy oferujący zintegrowane rozwiązania obejmujące każdy aspekt strategii środowiska pracy od analizy kultury organizacyjnej oraz komunikacji wewnętrznej, przez badanie powierzchni biurowej do zarządzania zmianą.

Spółka została założona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe, które wspierałyby strategiczne cele biznesowe najemców i optymalizowały wyniki finansowe nieruchomości, i jednocześnie zaspokajały wszystkie potrzeby pracowników i sprzyjały wymianie wiedzy.

Nasz zespół składa się z menadżera ds. workplace, eksperta w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz społecznej, specjalisty w zakresie storytelling oraz antropologii wizualnej – autorów licznych publikacji naukowych, analityków akademickich oraz trenerów w zakresie design thinking i budowania zespołów.

SMART M2 jest częścią Cresa Polska, firmy doradczej z siedzibą w Warszawie świadczącej usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych oferującą usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, dzięki czemu zapewnia obiektywne i wiarygodne rozwiązania biznesowe, pozbawione ryzyka konfliktu interesów.